Kontakty
KDE KOUPIT
02.10.2019
Konference Skleníkové trendy 2019

První ročník konference Skleníkové trendy 2019 přinesl jasnou odpověď: Pěstovat zeleninu bez pesticidů se vyplatí ?! Musí tomu ale předcházet důkladná prevence. O své poznatky se zástupci naší farmy i pozvaní zahraniční řečníci podělili ve svých příspěvcích s ostatními aktéry v oboru dne 26. září v konferenčních prostorách  Návštěvnického centra Farmy Bezdínek.

„Hlavním impulsem pro uspořádání této konference bylo propojení. Propojení mezi lidmi z oboru a sdílení nejnovějších poznatků z oblasti hydroponického pěstování v krytých plochách,” uvedli Václav Psota a Ivana Tlolková, hlavní organizátoři  konference a současně specialisté na rostlinolékařství ve výzkumném R&D oddělení farmy. Shodně také uvedli, že tyto aktivity budou dále rozvíjet a můžeme se tak těšit na pokračování v příštím roce.

Program a přednášející k náhledu – ZDE. 
Více také na www.agro.nwt.cz/sklenikove-trendy/

Tato akce, ale i nedávné Setkání partnerů Celostátní sítě pro venkov na Farmě Bezdínek potvrzují, že patříme mezi odborníky v oboru moderního zemědělství. Tedy takového, který dodává na trh zdravé a čerstvé potraviny, aniž by tím ohrožoval přírodu. Zajímáme se o dění kolem sebe a podílíme se na rozvoji venkova a zemědělství.