Kontakty
KDE KOUPIT
Exkurze pro veřejnost

Součástí naší farmy je Návštěvnické centrum s ukázkovým skleníkem, kde Vám rádi podrobně vysvětlíme jak pěstování rajčat a okurek na naší farmě funguje. Prohlídkový okruh trvá cca 60 minut a probíhá za minimálního počtu 10 osob ve skupině.

Prohlídka je zdarma.

Poznávací trasa začíná v expoziční části centra, shlédnutím krátkého filmu o naší farmě a panelovou výstavou s živými exponáty. Expozici ozvláštňuje augmented reality neboli rozšířená realita v podobě mluvících postaviček rajčátek a okurek.

Stáhněte si aplikaci zdarma kliknutím na ikonku níže:

 

Nyní na Google Play

Chcete si rozšířenou realitu vyzkoušet doma? Stáhněte si ukázkový spouštěč a v instalované aplikaci následujte instrukce.

Pro děti a školní skupiny jsou připraveny edukačně-zábavné pracovní listy. Objednávka školních skupin bude probíhat individuálně, v případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@farmabezdinek.cz

Vstup do ukázkového skleníku probíhá za doprovodu agronoma, maximální kapacita skupiny je 40 osob. Prohlídka je zakončena ochutnávkou čerstvě utržených plodů a možností zakoupit si naše produkty v Prodejně ze dvora.

V případě zájmu o prohlídku využijte objednávkového formuláře níže.

Děkujeme.

Těšíme se na vás.

Rezervační formulář
MOŽNÉ TERMÍNY

Středa-Čtvrtek, v čase 09.00 a 11.00 hodin.
Sobota, v čase 10.00 hodin.
Po dohodě lze provést exkurze i v jiném čase.

OBJEDNÁVKA EXKURZE

Prohlídka probíhá za minimálního počtu 10 osob ve skupině.

TLUMOČENÍ

Prohlídky nabízíme také s výkladem v cizím jazyce - angličtina, němčina, polština, maďarština, slovenština.

MOBILNÍ APLIKACE

Nechte ožít produkty Farmy Bezdínek v rozšířené realitě. Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci Bezdínek pro IOS (App store) a Android (Google Play).