Kontakty
KDE KOUPIT
15.09.2019
Svého farmáře přijelo na Bezdínek poznat přes tři tisíce lidí

V sobotu 14. září se na naší farmě konal den otevřených dveří. Během akce Ministerstva zemědělství s názvem Poznej svého farmáře se veřejnosti otevřely naše skleníky, byla zpřístupněná interaktivní expozice, nechyběly ani farmářské trhy, program pro děti, přednáška o zdravé výživě PharmDr. Margit Slimákové nebo zeleninová kuchařská show v podání šéfkuchaře Pavla Šnajdra.

Babí léto se rozhodlo v sobotu ukázat  na Bezdínku v celé své kráse, proto si návštěvníci mohli naplno užít poučný, ale především zábavný den v prostorách farmy Bezdínek. Mile nás překvapil obrovský zájem o mimořádné prohlídky našich skleníků, expozice i ochutnávku a prodej našich zdravých rajčátek a okurek v Prodejně ze dvora.

A samozřejmě jsme měli radost, když jsme viděli, že jsme se vám trefili do noty  doprovodným programem i voňavou bezdínkovskou polévkou uvařenou ze sladkých Hranáčků, které se prodalo více než 750 porcí!

Děti si po celý den užívaly vyjížďky na ponících, horolezeckou stěnu, skákací hrad a zeleninové kouzlení, zatímco si dospělí mohli nakoupit lokální produkty ve stáncích, vychutnat si sladké i slané občerstvení, kuchařskou show šéfkuchaře Pavla Šnajdra z TESCOMY a poslechnout si inspirativní přednášku známé odbornice na výživu PharmDr. Margit Slimákové.

Pokud se vám u nás líbilo, přijďte zase, Prodejna ze dvora je na Farmě Bezdínek otevřená od pondělí do pátku od 13:00 do 16:30 hodin. Kromě čerstvé zeleniny v ní najdete 12 měsíců v roce také vynikající sušená rajčátka a kvalitní chřibský med od našich pilných včelek.

Rádi Vás uvidíme.

Cesta k nám vede – TUDY.

 

Děkujeme partnerům akce