Setkání se zástupci TESCO ČR

[:cs]Ve spolupráci s naším distribučním partnerem, skupinou ČEROZ, která nám zajišťuje balení produktů a distribuci do obchodních řetězců, jsme na naší farmě uspořádali setkání se zástupci nákupního oddělení zeleniny TESCO ČR.

Úvodní slovo patřilo řediteli divize Agro společnosti NWT a.s. Jiřímu Stodůlkovi, který všechny přítomné srdečně přivítal a seznámil je s hlavní činností a posláním farmy. Za doprovodu našich agronomů se potom společně vydali na „obchůzku“ skleníku za plného provozu. Všichni přítomní byli velmi mile překvapeni čistotou a hygienou celého provozu. Vitálností porostu a celkově příjemným pracovním prostředím.

Jednoznačně tím nejvíce „emotivním“ zážitkem byl však zážitek v podobě „chuti“ čerstvě utržených plodů. Hlavní agronomka Alžběta Nagyová prozradila tajemství, které se za prémiovou chutí našich rajčat i okurek skrývá: „Jsou to dvě hlavní esence – správný výběr odrůdy a sklizeň v plné zralosti. A tady na Bezdínku máme ještě jednu nepostradatelnou ingredienci. Upřímnou radost z dobře odvedené práce, “ dodává s úsměvem.

Podpora lokálních dodavatelů je dlouhodobou součástí obchodní strategie Teska. Neustále se snažíme rozšiřovat výběr nejkvalitnější a nejčerstvější zeleniny od lokálních dodavatelů pro naše zákazníky, a to po dobu celého roku,“ uvedl Martin Kubín, nákupčí ovoce a zeleniny v ČR. „Je pro nás proto velmi důležité budování osobních kontaktů s tuzemskými výrobci a možnost ověřit si kvalitu produkce přímo v místě,“ doplňuje Kubín. Posilování české produkce v síti Tesco obchodů pokračuje, a to i v rámci sortimentu vlastních prémiových značek Tesco Finest.

Prohlídka byla zakončena v prostorách návštěvnického centra s ukázkovým skleníkem, kde nyní probíhají poslední stavební úpravy. Na podzim roku 2019 bude tento prostor otevřen veřejnosti a zájemci se tak budou moci blíže seznámit s tím, jak pěstování rajčat a okurek na farmě probíhá.

[:]

SÍDLO
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika

GPS: 49.913N, 18.444E
KONTAKT
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz
Jsme hrdým členem
SPOLUPRACUJEME
CONTACTS
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz
KONTAKTY
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz