Kontakty
KDE KOUPIT
Prodej biologické ochrany
Jsme specialisté na biologickou ochranu rostlin ve sklenících.

Farma Bezdínek získala v roce 2019 jako první ve střední Evropě certifikaci na standard pěstování rajčat bez zbytků pesticidů. To znamená, že při ochraně našich rostlin ve skleníku používáme hlavně biologickou ochranu a šetrné přípravky, jež nezanechávají škodlivá rezidua. Jde stále o poměrně unikání systém, který by se dal označit za nejvyšší úroveň integrované produkce.

SPOLUPRACUJEME A NABÍZÍME
Produkty společnosti Biobest

Tento standard klade vysoké nároky na naše znalosti, ale také na produkty ochrany rostlin, s nimiž pracujeme. Proto je pro nás klíčové vybírat si jen takové společnosti, které nám kromě svých produktů dodají rovněž nejnovější know-how a pomáhají nám náš systém ochrany rostlin neustále inovovat. Klíčovým partnerem je v oblasti klasické biologické ochrany belgická firma Biobest Group N.V., která Farmě Bezdínek dodává také čmeláky na opylení rostlin.

www.biobestgroup.com

Produkty společnosti ICB Pharma

Velmi dobrou zkušenost máme i s přípravky polské společnosti ICB Pharma. Pomáhají nám zvládnout silnější tlak některých škůdců a chorob, aniž by měly významný negativní dopad na živé organismy, které jsou součástí systému biologické ochrany.

Jsme velmi hrdí na to, že si nás obě uvedené společnosti vybraly jako svého distributora pro Českou republiku. Můžeme vám tak nabídnout produkty, které sami k ochraně rostlin používáme a máme je prověřené na vlastních rostlinách. To je hodnota, která nás odlišuje od konkurence.

www.icbpharma.com

V naší nabídce najdete:
  • Široký sortiment prostředků biologické ochrany
  • Unikátní postřikový prostředek Siltac EC proti hmyzím škůdcům
  • Pomůcky k ochraně rostlin – pasti, lapače, lepové desky a pásy a další
  • Čmeláky pro opylení
  • Ke všem produktům poradenský servis
KONTAKTUJTE

Ing. Václav Psota, Ph.D.
rostlinolékař / phytopathologist
vaclav.psota@farmabezdinek.cz
+420 725 761 112

Linkedin ikona.png | ECYKLISTIKA.CZ