PODPORUJEME

Fandíme zdravému životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děti i dospělí se stravují zdravě, sportují, vzdělávají se a svůj volný čas využívají naplno. Takové projekty nám dávají smysl a chceme je podporovat.
TOUR PLNÁ ZDRAVÍ SE ZUČM

Zelinářská unie Čech a Moravy odstartovala v roce 2018 kampaň na podporu konzumace lokální zeleniny. Naše farma v tom jede s nimi. Tým nadšených zelinářů navštěvuje se zeleninovou úrodou food festivaly a tradiční zemědělské akce, míří za dětmi do škol – „protože u našich nejmenších to všechno začíná“ a chystají řadu eventů před nákupními centry a supermarkety.

www.tourplnazdravi.cz

SLADKÉ DĚTI

Spolu s naší sesterskou Farmou Kameničany na Slovensku podporujeme aktivity projektu „Sladké děti“, které vedou k osvětě ohledně diabetu 1. typu u dětí u nás i na Slovensku a zdravého stravování dětí obecně.

Diabetické děti tvoří početně zanedbatelnou část všech diabetických pacientů, jejich počet se nyní pohybuje kolem 3 800 v celé republice, tedy zhruba třikrát více, než před dvaceti lety. Jedná se však současně o nejzranitelnější skupinu osob s diabetem, protože tyto děti prožijí relativně nejdelší část svého života s tímto onemocněním a riziko vzniku nejrůznějších komplikací v časném věku je u nich nepochybně vyšší než při stanovení diagnózy v dospělosti.

Pro dobrou kompenzaci u dětí s diagnozou DM1 je zdravá strava zásadní. A naše rajčátka a okurky dělají život nejenom chutnější, ale hlavně zdravější.

www.sladkedeti.cz

MYŠLENKY HODNÉ ŠÍŘENÍ

Světový fenomén TED je známý svou vstřícností vůči inovativním myšlenkám. A nemusí jít jen o ambice změnit svět, kolikrát stačí změnit sám sebe, protože tam to vše začíná.
V rámci naší firemní filozofie dáváme prostor každému, kdo má určitou vizi a dokáže ji sdílet s druhými. Jedině tak se vize mohou proměnit ve skutečnost. A Farma Bezdínek chce být u toho – u prvotních myšlenek a impulzů, které se ať už dříve či později mohou změnit ve velkou celospolečenskou ideu.

TED talk – Zemědělství jako hi-tech obor | Jiří Stodůlka

www.tedxzlin.cz

FOTOGALERIE
SÍDLO
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika

GPS: 49.913N, 18.444E
KONTAKT
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz
Jsme hrdým členem
SPOLUPRACUJEME
CONTACTS
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz
KONTAKTY
Farma Bezdínek, s.r.o.
K Bezdínku 1515
735 53 Dolní Lutyně
Česká republika
+420 702 220 326
info@farmabezdinek.cz