Kontakty
KDE KOUPIT
13.11.2018
Pěstujeme, ale i přemýšlíme inovativně

V rámci naší firemní filozofie je pevně zakotveno poslání toho, aby lidé konzumovali více lokálně vypěstované zeleniny nejlepší možné chuti. Ve zdravém těle zdravý duch! Rovnováha je důležitá. A právě proto se rádi spolu s našimi rajčátky pouštíme do projektů, které dokážou měnit svět. Minimálně ten náš – vnitřní.

Světový fenomén TED je známý svou vstřícností vůči inovativním myšlenkám. Farma Bezdínek spolu se svojí mateřskou NWT a.s.ze Zlína chce být u toho – u prvotních myšlenek a impulzů, které se ať už dříve či později mohou změnit ve velkou celospolečenskou ideu.

I pro letošní ročník jsme podpořili místně organizovanou akci TEDxZlín v baťovském Zlíně. Dobrozeleninou z našich farem se občerstvilo více než 600 návštěvníků, svůj obdiv nad jejich výtečnou chutí neskrývali ani obdarovaní spíkři např. bývalý český král světa YouTube – Jirka Král nebo známý moderátor z DVTv Martin Veselovský.

A v souvislosti s naší zeleninou doporučujeme shlédnout i TEDtalk našeho Jirky na téma ➡ Zemědělství jako hi-tech obor z roku 2016 😉