Kontakty
KDE KOUPIT
27.08.2020
Máme nově vysazeno

Na Bezdínku máme v těchto dnech opravdu na pilno a téměř finišujeme. Probíhá zde výsadba nových sazeniček ? rajčat ?. Již brzy vyrostou a vy se můžete těšit na tu nejchutnější zeleninu pod sluncem ? nebo spíše pod skleníkem?

„Během 3 dní jsme společnými silami vysázeli na 80 000 rostlinek. Náš prémiový produkt Hranáček, mini cherry oválné  rajče extra sladké, se sklízí volně a je šampionem hlavně u dětí. V rámci výsadby jsme mu věnovali největší prostor, první sklizeň odhadujeme na konci října,“ uvedl Jan Fučík, vedoucí provozu farmy.

Farma Bezdínek je v České republice prvním a zatím stále jediným produkčním skleníkem, který má certifikovánu technologii pěstování zeleniny bez zbytků pesticidů (tzn. s nulovými rezidui pesticidů).

To znamená, že rajčata splňují z hlediska reziduí pesticidů stejné legislativní požadavky jako BIO produkty a baby-food (dle vyhlášky 54/2004 Sb.). „Kromě toho jsme držiteli dalších značek kvality  Klasa a Regionální potravina Moravskoslezského kraje“, doplňuje Fučík.

Děkujeme všem našim skvělým zaměstnancům za odvedený pořádný kus práce!